Nawiewnik okienny

Nawiewnikokienny.pl jest dużym sklepem internetowym i częścią firmy Rotombud.

Nasza firma, jako dostawca nawiewników okiennych, klamek, części do rolet i kratek wentylacyjnych znana jest z wyjątkowo szerokiej oferty pozwalającej na dostarczenie klientowi różnych wersji produkt. 

Firma Rotombud ze Szczecina to sprzedawca najwyższej jakości okien, drzwi i rolet. Prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy okien, drzwi i rolet, a także świadczymy usługi montażu na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również za granicą.

W naszym portfolio produktów znajdziecie m.in. okna PCV, okna z drewna i aluminium, produkty cenionych firm, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach – w tym między innymi takich producentów jak Dobroplast, Aludoor czy Stolan. Podobnie sprzedajemy drzwi wejściowe i wewnętrzne – te wykonane ze stali, drewna i aluminium, ale też specjalistyczne przeciwpożarowe i antywłamaniowe. By zapewnić kompleksowy wybór wszelkich produktów i akcesoriów drzwiowych i okiennych, dajemy naszym klientom dostęp do rolet wewnętrzny i zewnętrznych, fasad aluminiowych, wykonawstwa kompletnych witryn sklepowych, czy oddzieleń przeciwpożarowych.

Przygotowaliśmy również asortyment funkcjonalnych i estetycznych bram garażowych i przemysłowych, które dostosowujemy w trakcie montażu do potrzeb naszych klientów. Dzięki współpracy jedynie z renomowanymi przedsiębiorstwami możemy oferować produkty gwarantujące sprawne użytkowanie oraz satysfakcję z wyboru na długie lata. Dostarczane i montowane przez nas okna, drzwi i rolety, to produkty możliwie najwyższej jakości.

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo: